Filtruoti produktus Rodoma 1 - 18 iš 54 produktų
Rikiuoti pagal
Patalynės dėžė
Ilgis
Swarovski kristalai ir sagos

Modernaus dizaino miegamojo lovos išsiskiriančios savo formomis ir linkiais sukurs įspūdingą Jūsų miegamojo stilių. Neįprasti formų linkiai dar labiau išryškina lovų dizainą, bei suteikia lovoms patogumo, dėl ko jos ir yra tokios vertinamos, bei geidžiamos. Norintiems dar labiau paįvairinti savo miegamąjį, bei paįvairinti jo dizainą galime rekomenduoti rinktis lovas su Swarovski kristalais, arba LED apšvietimu, kuris į miegamąjį įneš romantikos ir jaukumo.

Labai svarbu paminėti, kad kiekviena mūsų parduodama lova yra gaminama iš ypač tvirtų ir kokybiškų žaliavų, tad savo miegamojo lova galėsite džiaugtis daugybę metų. O galimų audinių bei spalvų pasirinkimai iš ties atrodo įspūdingai, todėl, kad galėsite rinktis iš skirtingų tekstūrų, bei tvirtumų audinių. Garantuojame, kad iš tokios gausybės audinių išsirinks net ir patys išrankiausieji.

Atvykite į mūsų saloną, arba susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu ir mes padėsime Jums išsirinkti Jūsų svajonių lovą. Ne tik , kad suteiksime išsamią konsultaciją, bet ir pateiksime realius pavyzdžius, bei atsižvelgdami į Jūsų poreikius rekomendacijas.