Filtruoti produktus Rodoma 1 - 18 iš 23 produktų
Rikiuoti pagal
Baldas
Miegama funkcija

Išsirinkti sofa yra viena sunkiausių užduočių, kadangi ji tampa pagrindiniu ir dažniausiai naudojamu baldu.  Mūsų internetinėje svetainėje rasite didelį sofų asortimentą, todėl išsirinkti svetainės baldus nebus sunku, kadangi čia rasite tiek klasikinių, tiek ir modernių baldų, arba klasikos ir moderno derinių, kurių  dizaine harmoningai dera pusiausvyra tarp naujausių mados tendencijų ir klasikos amžinumo, komfortas, saikinga puošyba ir funkcionalumas.

Visų mūsų parduodamų sofų bendras bruožas yra aukščiausios kokybės medžiagos naudojamos baldų gamyboje, linijų aiškumas ir proporcingumas. Taip pat kiekvienos sofos spalvų paletė yra ypač gausi ir įvairi, tad išsirinkti patinkantį audinį ir spalvą galėsite iš daugybės skirtingų variantų. O norintiems unikalumo, galime pasiūlyti derinti tarpusavyje skirtingų spalvų ir tekstūrų audinius.

Jei turite klausimų, ar pasigedote svarbios informacijos apie gaminį, skambinkite mums, arba rašykite elektroniniu paštu ir mes atsakysime į visus Jūsų klausimus. Taip pat pasidalinsime savo sukaupta patirtimi, bei padėsime išsirinkti tinkamiausią svetainės baldą. Taip pat laukiame Jūsų savo firminiame salone, kuriame suteiksime išsamią konsultaciją.