Sofa dažnai tampa esminiu namų svetainės akcentu. Ji namams suteikia jaukumo, funkcionalumo ir net tam tikrą charakterį. Iš jų tikimasi dviejų pagrindinių savybių: stilingumo dieną ir patogumo naktį. Būtent tokios ir yra mūsų gaminamos sofos-lovos. Jos ne tik, kad patogios ir minkštos sėdėti, bet ir funkcionalios – dienos metu ant sofos galima patogiai atsisėsti ir atsipalaiduoti, pasodinti svečius ar patogiai įsitaisius su nešiojamu kompiuteriu ir naršyti internete, o vakare šis baldas pasitarnauja kaip miegama vieta Jums ar Jūsų svečiams. Modernaus ir klasikinio stiliaus sofos-lovos, bei derantys foteliai sukurs išskirtinį jaukumą Jūsų namuose.

Mūsų parduodami baldai gaminami tik iš kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų, todėl tarnaus ne vienerius metus. Platus audinių ir spalvų spektras leis išsirinkti labiausiai patinkančia spalvą, bei ją derinti su kitomis spalvomis.

Kaip išsirinkti kokybišką ir funkcionalią sofa-lova patarsime mes! Susisiekite su mumis telefonu, arba elektroniniu paštu ir mes ne tik, kad atsakysime į visus klausimus kurie Jus domins, bet ir papasakosime visas smulkmenas.