Filtruoti produktus Rodoma 1 - 15 iš 47 produktų
Rikiuoti pagal

Populiariausius lovų ir minkštų baldų modelius turime ekspozicijoje ir kviečiame atvykti juos apžiūrėti, bei įvertinti jų kokybę. Taip žinosite, kad išsirinkote tinkamiausią variantą.  O visiems norintiems baldus įsigyti iš karto pasiūlysime ir geriausią kainą. Įsigykite lovą ar minkštą kampą iš ekspozicijos ir mėgaukitės jį gaudami iškart!

Taip pat atvykus į mūsų saloną galėsite rinktis ne tik lovų ar minkštų baldų modelius, bet ir jų spalvas. Savo salone turime daugiau nei 100 skirtingų audinių palečių, tad čia spalvą išsirinks net ir patys išrankiausieji. O ieškantys čiužinio galės išmėginti daugybę skirtingų variantų, bei atrasti sau tinkamą variantą.

Atvykus į mūsų saloną suteiksime Jums visą reikiamą informaciją apie mūsų gaminamą ir parduodamą produkciją. Taip pat mūsų konsultantai pasidalins savo turimomis žiniomis su jumis ir nepagailės daugybės patarimų, kad renkantis baldus viskas būtų paprasta ir aišku. Jei galimybės atvykti į mūsų saloną neturite, susiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu ir gaukite išsamią informaciją.

Title