Jeigu neradote Jums patinkančios prekės, arba turite sumanymą turėti išskirtinę lovą, naktinį staliuką ar kitokį miegamojo baldą, drąsiai kreipkitės į mus. Mes pagaminsime baldą pagal Jūsų individualius poreikius ir atitinkanti Jūsų lūkesčius.

Koks yra individualaus baldo užsakymo procesas? Tai visiškai paprasta!

Koncepsija. Viskas prasideda nuo idėjos. Kai kurios idėjos būna tokios mažos, kaip šnabždesys, o kitos – tokios didelės ir išbaigtos, didesnės už patį gyvenimą. Kokia ji bebūtų, mes Jums padėsime Jūsų mintis paversti į gražią realybę.
Bendradarbiavimas. Visuose santykiuose komunikacija yra svarbiausia. Mūsų draugiška ir profesionali komanda yra pasiruošusi Jums padėti, kai tik būsite tikras, jog norite pradėti individualų užsakymą.
Dizainas.  Aprašykite savo idėją, viziją arba atsiųskite nuotrauką su norimo baldo atvaizdu. Pažadame atsakyti ir padėti įgyvendinti net pačias drąsiausias mintis.
Projekto pabaiga. Kai tik baldai bus paruošti pristatymui, mūsų kokybės skyrius dar syki kruopščiai patikrins kiekvieną baldo detalę tam, kad būtume tikri, jog prekė yra aukščiausios kokybės. Tik atlikus papildomą patikrą, baldai yra supakuojami ir pristatomi.

Mūsų tikslas padėti Jums susikurti svajonių miegamąjį kuriame sutiktumėte naują dieną ir su didžiule energija įveiktumėte visus darbus ir iššūkius!

Keli mūsų darytų individualių darbų pavyzdžiai:

Lova pagaminta pagal kliento atsiųstas nuotraukas.

Individualaus užsakymo lova

Viengulė lova pagaminta pagal kliento pateiktus brėžinius.

Viengulė lova pagaminta pagal kliento pateiktus brėžinius.

Pagal kliento pageidavimus pagaminta lova Candy ant aukštų metalinių kojelių.

Pagal kliento pageidavimus pagaminta lova Candy ant aukštų metalinių kojelių.

Lova Stella su įtraukimais galvūgalyje (Nuotrauką, kaip atrodo lova interjere, atsiuntė klientai).

Individualūs užsakymas - lova Stella su galvūgalio įtraukimais

Tiesiogiai dirbame su baldų gamintojais, todėl galime pasiūlyti ir nestandartinių matmenų lovas. Jos gali būti gaminamos ne tik mažesnio išorinio matmens, bet ir didesnio matmens čiužiniui. Susiekite su mumis ir mes papasakosime apie tai plačiau. Skambinkite telefonu +370 636 82232, arba rašykite elektroniniu paštu pardavimai@lovaplius.lt

Konsultacijos ir audinių užsakymas

Primename, kad galite užsisakyti norimus audinių pavyzdžius, kuriuos atsiųsime Jums tiesiai į namus. Taip pat rekomenduojame peržiūrėti klientų atsiųstus atsiliepimus ir užsakytų baldų nuotraukas.

Audinių pavyzdžiai
Klientų atsiliepimai