Filtruoti produktus Rodomi visi 2 produktų
Rikiuoti pagal
Čiužinio tipas
Kietumas
Aukštis
Pristatymo terminas
Kilmės šalis
 • -10%
  -10%

  Antčiužinys Domino

   98.00 224.00
 • -10%
  -10%

  Antčiužinys Luna

   89.00 215.00

Čiužinys itin svarbus miego kokybės garantas, tačiau kartais vien tik čiužinio nepakanka. Tokiu atveju siūlome rinktis ir antčiužinį iš mūsų kruopščiai atrinkto asortimento.  Įsigiję antčiužinį pagerinsite savo miego kokybę, kuri turi didelę įtaką Jūsų savijautai ir sveikatai.

Pagrindinė antčiužinių paskirtis – paminkštinti čiužinio paviršių, ant kurio miegate, pagerinti miego kokybę, kad ir kur  miegotumėte – ant sofos-lovos, išlankstomos lovos, seno čiužinio, o gal net ant naujo, bet per kieto. Tai – gaminys, kuris paminkština čiužinį,  suteikia patogumo, išlygina seno čiužinio paviršių ir, žinoma, padeda  ilgiau naudoti naująjį čiužinį. Trumpai tariant antčiužiniai sukuria papildomą komfortą, minkštumą, atlieka higieninę čiužinio apsaugą ir prailgina pagrindinio čiužinio tarnavimo laiką.

Turite klausimų? O gal būt nerandate reikiamos informacijos apie prekę? Susiekite su mumis telefonu, arba elektroniniu paštu ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus. Taip pat galite atvykti į mūsų saloną, kuriame konsultantai ne tik ,kad  padės išsirinkti antčiužinį, bet ir suteiks išsamią konsultaciją apie jo panaudojimo galimybes, bei priežiūrą.

Title