Lateksiniai čiužiniai

Pradžia/Čiužiniai/Lateksiniai čiužiniai

Lateksiniai čiužiniai ypač patiks tiems, kurie nori miegoti ant kuo ekologiškesnių bei natūralesnių medžiagų. Būtent šie čiužiniai pagaminti naudojant 100% natūralias medžiagas. Dėka natūralių užpildų ir šiuolaikinių technologijų, šiais čiužiniais galėsite džiaugtis ilgus metus.

Šie čiužiniai gaminami iš latekso – tai natūrali medžiaga, gaunama plakant kaučiuko medžio sakus į putas. Tai minkšta, higieniška ir gerai vėdinama medžiaga, ji užtikrina stuburui tamprų palaikymą. Taip pat čiužinių (L2 ir L3) gamyboje naudojamas yra ir kokoso pluoštas – tai natūrali medžiaga, kuri gaminama iš presuoto kokoso riešutų pluošto, įmirkyto lateksu. Čiužiniuose ši medžiaga naudojama siekiant suteikti čiužiniui kietumo.

Lateksiniai čiužiniai – palaiko kūną natūralioje, anatomiškai taisyklingoje padėtyje, nes yra suskirstyti į tris minkštumo zonas. Šie čiužiniai tikrai patiks tiems, kurie nori būti harmonijoje su savimi ir gamta!

Atvykite į mūsų saloną ir išbandykite mūsų siūlomus čiužinius. Taip pat jei turite klausimų susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu ir mūsų darbuotojai pasidalins patarimais kaip išsirinkti čiužinį, bei padės atrasti būtent Jums tinkamiausią.