Nesvarbu ar Jūs esate studentas ar lovos reikia Jūsų vaikui, paugliui ar jaunuoliui mes tikime, kad mūsų gaminamos viengulės lovos kaip tik Jums. Modernaus ir klasikinio dizaino lovos ne tik suteiks išskirtinio žavesio interjerui, bet ir įneš nepakartojamo komforto ir modernumo jausmą. Lovose nėra aštrių kampų, dėl kurių galėtų atsirasti pavojus Jums ar Jūsų mažylio sveikatai.

Gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos dėl to lova tarnaus tikrai ilgai. Rėmo gamyboje naudojamos tvirtos medžiagos – faniera ir buko mediena. Audinį galite pasirinkti iš plataus audinių ir dirbtinių odų pasirinkimo, kuris labiausiai atspindės Jūsų ar jaunuolio charakterį. Galime pasiūlyti lengvai prižiūrimų ir valomų audinių. Taip pat, nuo daugumos lovų audinai yra nuvelkami ir juos galima skalbti, kas užtikrina ypatingą švarą Jūsų namuose, todėl nereikės jaudintis dėl išteptų lovos kraštų, ar išpiltų gėrimų.

Jeigu turite klausimų ar reikia patarimo renkantis viengulę lovą – parašykite mums ar paskambinkite ir mes atsakysime į visus Jūsų klausimus. Išsirinktą viengulės lovos modelį galite užsisakyti internetu arba mūsų salone Vilniuje!