Ieškote modernios ir šiuolaikiškos dvigulės Lovos? O galbūt modernios ar klasikinės? ,,Lova Plius” siūlo Jums didelį dvigulių lovų asortimentą! Mūsų siūlomos lovos atrodo ne tik prabangiai, bet ir yra neįtikėtinai patogios ir praktiškai. Originalios formos paminkštinti galvūgaliai yra patogūs atsiremti mėgaujantis gera knyga ar puodeliu kavos, taip pat jie papuoš jūsų miegamąjį ir suteiks jam išskirtinumo ir prabangos, tad nenuostabu, kad šias lovas renkasi prabangos miegamajame pasiilgę klientai.

Gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės tvirtos medžiagos. Rėmas pagamintas iš faneros ir buko medienos, todėl lova tarnaus Jums tikrai ilgai. Lovos audinį galite išsirinkti iš plataus audinių ir dirbtinių odų kolekcijos. O turintys namie gyvūnų pasiūlysime gyvūnams draugiškų audinių. Turime ir lengvai valomų audinių, kurie puikiai tiks turintiems mažųjų namų džiaugsmų (vaikų). Visos lovos yra su grotelėmis, kurios tiks visų tipų čiužiniams.

Šios dvigulės lovos, tai elegancija, prabanga ir patogumas Jūsų namuose. Lovas galite išsirinkti ir įsigyti internetu arba apžiūrėti mūsų salone Vilniuje. Išsirinkiti lovą nėra labai paprasta, tačiau mes pabandysime Jums padėti.