Filtruoti produktus Rodomi visi 3 produktų
Rikiuoti pagal

Geram miegui vien tik čiužinio nepakanka. Svarbu išsirinkti tokia pagalvę, kuri būtų ortopedinė – prisitaikytų prie kaklo linkių ir maloniai apgaubtų. Būtent tokias pagalves galite įsigyti ir pas mus! Kruopščiai atrinktas prekių asortimentas užtikrins, kad rasite sau tinkamiausią variantą ir nereikės blaškytis tarp begalės skirtingų pasirinkimų.

Ortopedinės, specialios formos, prie kūno prisitaikančios pagalvės maloniai apgaubia ir prisitaiko prie kaklo linijų. Specialios pagalvės formos atitinka pečių ir kaklo linijas, todėl atpalaiduoja raumenis ir sumažina spaudimą, padeda malšinti galvos ir stuburo skausmus. Viskoelastinio putų poliuretano ir specialios pagalvės formos derinys suteikia taisyklingą atramą sprandui, maloniai apgaubia ir gerina kraujotaką. Šios pagalvės ne tik suteikia nepakartojamo komforto jausmą, bet ir iš lėto grįžtą į savo pradinę padėtį.

Jei nesate tikri kuri pagalvė Jums tinkamiausia ir ar atitinka Jūsų poreikius, tuomet susisiekite su mumis telefonu, arba elektroniniu paštu, o mes padėsime pasirinkti Jūsų poreikius atitinkančią pagalvę. Nepamirškite, kad pas mus galite įsigyti ne tik ortopedinių savybių turinčias pagalves, bet ir čiužinius.

Title