Čiužinys yra itin svarbiausias mūsų miego kokybės garantas, tad norint, kad kiekviena diena teiktų džiaugsmą, būtina pagalvoti ne tik apie naują lovą, bet ir apie kokybišką čiužinį. Nuo pasirinkto čiužinio priklauso ir miego kokybė. Juk gilus ir ramus miegas – geros savijautos ir puikios nuotaikos pagrindas. Geras čiužinys idealiai prisitaiko prie Jūsų kūno linijų ir taip tolygiai paskirsto svorį miego metu. Tinkamai paskirtytas svoris leidžia išlaikyti stuburą taisyklingoje padėtyje, todėl pabusite nejausdami nugaros skausmų ir puikiai pailsėję.

Renkantis čiužinį atkreipkite dėmesį į jo minkštumą ir neišsirinkti per minkšto ar per kieto. Čiužinio kietumą lemia jo gamyboje naudotos medžiagos nuo kurių, taip pat priklauso ir jo priežiūra. Norint išsirinkti tinkamą čiužinį rekomenduojame jį išbandyti ir apgalvoti kokiomis sąlygomis jį lakysite.

Kviečiame Jus atvykti į mūsų saloną Vilniuje ir išbandyti mūsų parduodamus čiužinius. Taip pat galime suteikti konsultaciją telefonu – mūsų darbuotojai atsakys į visus Jus dominančius klausimus ir rekomenduos čiužinį, kuris suteiks didžiausią miego komfortą!