Filtruoti produktus Rodomi visi 5 produktų
Rikiuoti pagal
Čiužinio tipas
Kietumas
Čiužinio matmuo
Aukštis

Relax, tai kruopščiai atrinkta čiužinių linija, kuria sudaro čiužiniai, kurie pažangios čiužinio branduolio profiliavimo technologijos dėka, tolygiai paskirsto žmogaus kūno svorį ir užtikrina taisyklingą stuburo padėtį viso miego metu. Tai naujos kartos čiužiniai, kurių dėka mėgausitės išskirtiniu komfortu ir Jūsų miego kokybė bus ypač gera.

Čiužiniuose išreikštos 7 anatominės zonos – čiužinys padalintas į 7 minkštumo zonas, pritaikytas atskiroms kūno vietoms. Čiužinio anatominės zonos aiškiai, smulkiai išpjaustytos, itin paminkštinta pečių sritis (smulkus išpjaustymas), o nugaros standesnė.  Smulkiai profiliuotas paviršius ir anatominės zonos pagelbės esant nugaros skausmams bei kraujo cirkuliacijos sutrikimams. Relax linijos čiužiniai pasižymi ortopedinėmis savybėmis, ilgaamžiškumu bei puikiu oro pralaidumu, o tinkamos grotelės  čiužiniui suteiks papildomą ergonomiškumą, užtikrins tinkamą ventiliaciją bei prailgins čiužinio tarnavimo laiką.

Renkantis čiužinį kviečiame užsukti į mūsų firminį saloną ir išbandyti čiužinius esančius ekspozicijoje, taip užtikrinant, kad išsirinksite tinkamiausią čiužinį. Taip pat galite susisiekti su mumis telefonu, arba elektroniniu paštu ir mes mielai atsakysime į visus kilusius klausimus.