Ieškantiems geriausio čiužinio ir siekiantiems užtikrinti kokybišką miega siūlome čiužinį rinktis pas mus! Liux linijos čiužiniai išsiskiria savo sudėtimi – čia rasite Multipocket spyruoklių bloko čiužinių, bei čiužinių su profiliuotomis viskoelastinėmis medžiagomis, natūralaus latekso sluoksniu, bei kokoso pluoštu..

Spyruokliniai Multipocket spyruoklių bloko čiužiniai pasižymi didesniu spyruoklių  skaičiumi ir tolygesniu svorio paskirstymu čiužiniui. Kiekviena spyruoklė gamybos metu įvelkama į specialų medžiaginį maišelį ir juda atskirai, kas yra ypač patogu, kadangi vienam partneriui sujudėjus kitas nejunta diskomforto. Spyruoklės įvilktos į specialius maišelius tarpusavyje nesiliečia ir neskleidžia jokio garso. Viskoelastinės, bei latekso medžiagos čiužiniai efektyviai prisitaiko prie kūno, atpalaiduoja raumenis bei stuburą. Taip pat, elastinga laktekso paviršiaus struktūra leidžia orui lengviau judėti po gulinčiu žmogumi, o tai užtikrina, kad nuo kūno sklindanti drėgmė ir karštis nesikaups medžiagos paviršiuje. O natūralus kokoso sluoksinis stuburui suteiks ypač tvirtą atramą.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis telefonu, arba elektroniniu paštu ir mes suteiksime Jums išsamią konsultaciją, bei patarsime kaip išsirinkti tinkamą čiužinį. Taip pat galite atvykti į mūsų firminį saloną ir išbandyti mūsų turimus čiužinius, bei aptarti visą su jais susijusią informaciją.