Filtruoti produktus Rodoma 1 - 15 iš 27 produktų
Rikiuoti pagal

Miegamajame be lovos reikia ir kitų funkcionalių, jaukumo suteikiančių baldų., o tam puikiai tinka naktiniai staliukai. Juk naktinis staliukas prie lovos itin patogus miegamojo baldas, kadangi ant jo galima pasidėti knygą, televizoriaus pultelį ar mobilųjį telefoną. Naktiniai staliukai su stalčiais dar geresnis pasirinkimas, kadangi juose galėsite laikyti rečiau naudojamus daiktus, o ir pats kambarys atrodys tvarkingiau.

Išsirinkti naktinį staliuką ir pritaikyti prie savo turimų baldų miegamajame bus ypač lengva, kadangi galite pasirinkti spalvą iš plačios audinių paletės, kuria bus aptrauktas naktinis staliukas. Be to, naktinis staliukas, aptrauktas tokiu pačiu audiniu kaip ir lova, tikrai papuoš jūsų kambarį, o ir pats kambarys atrodys tvarkingiau.

Jeigu iki šiol galvojate, ko trūksta jūsų miegamajam, kad jis būtų iki galo išbaigtas – rekomenduojame miegamojo baldų komplektą papildyti naktiniais staliukai, kurie gali ne tik stilistiškai paįvairinti kambario interjerą, tačiau tuo pačiu ir suteikti papildomų funkcijų.  Jei turite klausimų ar pasigedote informacijos apie prekę susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu ir mes suteiksime detalesnę informaciją.

Title