EasyLife kolekcija yra nauja inovatyvių aukštos kokybės audinių, skirtų baldams, kolekcija. Šios kolekcijos audiniai pasižymi labai lengva priežiūra, ilgaamžiškumu, atsparumu dėmėms ir skysčiams.

Minkšti ir stilingi 

EasyLife kolekcija pasižymi visiškai nauju, itin maloniu švelnumo pojūčiu. Unikali tekstūra, stilingas dizainas ir spalvų gama sukuria tobulą balansą. Neįtikėtinas audinių minkštumas išlieka visą audinio tarnavimo laiką. Su EasyLife kolekcija mėgaukitės prabanga ir visiškai nauju pojūčiu.

Lengva priežiūra

EasyLife kolekcijos audiniai sukurti taip, kad būtų atsparūs dėmėms ir tepioms medžiagoms. Maisto ir gėrimų, pvz., pieno, kavos, vyno, šokolado, kečupo, garstyčių, ar pieštuko, lūpų dažų ir kitas dėmes galima pašalinti šluoste, sudrėkinta muilinu vandeniu. Audinius taip pat galima skalbti ir džiovinti skalbyklėje, jie niekuomet nesitraukia ar nesivelia.

Atsparumas dėmėms

EasyLife kolekcijos audiniai nėra paprasčiausiai atsparūs dėmėms. Galima sakyti, kad jie panaikina dėmių egzistavimą. Audinio apsauginis barjeras, sukurtas novatoriškame gamybos procese, lengvai apsaugo nuo sunkiai pašalinamų dėmių. Su EasyLife nereikšmingos gyvenimo problemos lieka… nereikšmingos!

Atsparumas skysčiams

EasyLife kolekcijos audiniai atlaiko kasdien pasitaikančius nelaimingus atsitikimus. Skysčiai sulaikomi audinio paviršiuje, o tai palengvina valymą. Netgi tokius sunkiai valomus skysčius kaip kava ir vynas galima nuvalyti tiesiog šluoste. Jei dėmelių lieka, jos pašalinamos kempinėle, sudrėkinta muilinu vandeniu.

Neįtikėtinas patvarumas

EasyLife kolekcijos inžinieriai atliko intensyvius, ilgalaikius bandymus tikrindami audinių patvarumą. Šie audiniai atlaikė itin griežtą daugiau kaip 100 000 Martindeilo ciklų dėvėjimosi bandymą, tad jie atitinka didžiausius patvarumo standartų reikalavimus.

VALYMO INSTRUKCIJA

Viena iš svarbiausių EasyLife kolekcijos savybių yra nepralenkiamas valymo paprastumas. Dėmes galima išvalyti tiesiog vandeniu ir muilu arba audinio valikliu „Litena“.

Valydami atlikite šiuos veiksmus:

  • Iškart pašalinkite didžiausius nešvarumus.
  • Nusausinkite plotą sausa šluoste.
  • Ant likusios dėmės užpurkškite truputį vandens ir muilo tirpalo arba valiklio „Litena“ ir sukamaisiais judesiais švelniai patrinkite švaria šluoste arba dantų šepetuku, kad nepažeistumėte pūko. Valykite nuo dėmės kraštų link centro, kad išvengtumėte aureolės efekto.
  • Prispaudę sausą šluostę nusausinkite.
  • Kai audinys išdžius, švelniu šepečiu pašukuokite pūką, kad jis vėl taptų švelnus.

Svarbi pastaba: naudokite tik vandenyje tirpius valiklius. Niekuomet nenaudokite valiklių, kuriuose yra naftos ar kurių pagrindą sudaro alkoholis, pvz., chloretileno ar terpentino.

Šiai audinių kategorijai priskiriami tokie audiniai kaip Rimini ir Sahara (L). Visus mūsų audinius galite peržiūrėti kategorijoje Audiniai.