Turbūt jau žinote, kad minkšti baldai užima didelį vaidmenį mūsų gyvenime, tad juos renkantis vertėtų atkreipti dėmesį į kiekvieną detalę – net ir kojeles. Baldų kojelės gali būtų ilgesnės ar trumpesnės, medinės ar metalinės, vos pastebimos arba atvirkščiai, tampančios pagrindiniu baldo akcentu. Tačiau tikriausiai jau pastebėjote, kad vis didesne tendencija tampa baldai ant aukštų kojelių. Jie ne tik, kad atrodo elegantiškai ir neapkrauna kambario, bet ir yra praktiški. Trumpai papasakosime apie tokių baldų privalumus ir trūkumus, o ar verta juos rinktis spręskite patys.

balta-moderni-sofa-cumulus-min

Visų pirma – baldai ant aukštų kojelių išties atrodo daug elegantiškiau. Dažnu atveju jie papildo baldą, suteikia jam lengvumo ir modernumo. Taip pat, aukštos baldo kojelės vizualiai didina patalpą kurioje jis stovi, tad kambarys atrodo erdvesnis ir jame vizualiai atrodo daugiau vietos, nei išties yra. Tai ypač turėtų patikti mažų butų savininkams, kadangi tokie baldai neatrodys per dideli.

Dar vienas iš privalumų turint baldus su aukštomis kojelėmis yra tai, kad po jais lengva išvalyti nešvarumus, bei susikaupusias dulkes. Siekiant užtikrinti maksimalią higieną namuose Jums nereikės stumdyti baldų norint išvalyti grindis – užteks tik pasilenkti. Taip pat po tokiais baldais lengvai palenda siurbliai robotai, kurie visą darbą atlieka už Jus.

Svarbu paminėti ir tai, kad baldai su aukštesnėmis kojelėmis yra patogesni. Dažnu atveju tokių minkštų baldų sėdimoji dalis yra aukštesnė, nei baldų su žemomis kojelėmis, tad ant jų patogiau atsiėsti, ar atvirkščiai, atsistoti. Taip pat prie tokių baldų yra lengviau prieiti nerizikuojant užkliūti už jų apačios.

Kalbant apie baldus su aukštesnėmis kojelėmis svarbu paminėti ir tai, kad jie turi kelis trūkumus. Vienas iš jų būtų tas, kad miegamojo lovos su aukštomis kojelėmis įprastai būna be patalynės dėžės, o svetainės baldai neturi miegamos funkcijos. Žinoma, yra ir išimčių, kuomet svetainės balduose ant aukštų kojelių būna įmontuoti miegami mechanizmai, tačiau dažniau pasitaiko atvirkštinių variantų. Kitas tokių baldų trūkumas būtų tas, kad po jais nuolat parieda nukritę daiktai ir juos sunku iš ten ištraukti.

Jeigu reikėtų trumpai apibendrinti visus anksčiau paminėtus minkštų baldų ant aukštų kojelių privalumus, bei trūkumus, tai galime drąsiai sakyti, kad privalumų jie turi daugiau, nei trūkumų. Visgi kiekvieno skonis skirtingas, tad renkantis baldus svarbu pasirinkti tokį, kuris Jus džiugintų.

Visus mūsų parduodamus minkštus baldus galite peržiūrėti kategorijoje minkšti baldai arba lovos.