Aprašymas

Lova Kara – tai minimalistinio stiliaus lova skirta tiems, kurie daug laiko praleidžia lovoje. Ši lova ne tik patogi, bet ir neužima daug vietos, kas ypač patogu įrenginėjant nedidelio ploto patalpas!  Taip pat ši miegamojo lova gali būti komplektuojama su patalynės dėže, kas suteiks papildomo patogumo Jūsų miegamajam. Miegokite patogiai, gyvenkite erdviai!

Norite užsisakyti šią lovą, tačiau jaudinatės, kad Jūsų vaikas miegodamas gali iškristi iš lovos? Siūlome Jums užsisakyti lovą su papildomu  šonu, kuris bus įmontuotas į lovos priekį ir apsaugos Jūsų vaiką nuo sužalojimų. O lenktos formos papildomas lovos šonas nesukels nepatogumų išlipant iš lovos.

Šį modelį galite užsisakyti su čiužiniu. Čiužinio užvalkalą pagaminsime su Jūsų pasirinktu audiniu. Čiužinys tinkamas paaugusiam vaikui – su 2 cm aukščio viskoelastinio (memory) putų poliuretano sluoksniu. Čiužinys leidžia tolygiai paskirstyti kūno slėgį ir kūną palaiko tinkamoje padėtyje viso miego metu. Čiužinys ne per daug minkštas ir leidžia taisyklingai formuotis augančio vaiko stuburui, tačiau ir ne per daug kietas, todėl nenuspaudžia sunkesnių kūno vietų. Gamyboje naudojamos sertifikuotos,  pralaidžios orui bei žmogui ir aplinkai draugiškos medžiagos.

  • Tvirta ir kokybiška lova – lovos karkasas pagamintas iš tvirtos buko medienos;
  • Patogus čiužinio pakėlimo mechanizmas įmontuojamas su patalynės dėže;
  • Lova be čiužinio, bet su grotelėmis;
  • Tankios ir amortizuojančios grotelės;
  • Lengvas lovos surinkimas.

Šį modelį galite apžiūrėti mūsų salone, esančiame – Naugarduko g. 57, Vilniuje, prekybos centre Dubingiai, antrame aukšte.

Susisiekite

Telefonu: +370 636 82232
El. paštu: pardavimai@lovaplius.lt

Laukiame Jūsų savo salone:
Naugarduko g. 57, Vilnius

Darbo laikas
I – V – 10.00 – 19.00 val.
VI – 10.00 – 16.00 val.