Minkštas kampas ,,Zorrento” gali tapti ir Jūsų namų išskirtine dizaino dalimi. Tai protingo stiliaus, delikatumo, išskirtinio dizaino ir, žinoma,  funkcionalumo derinys. Prisėdę ant ,,Zorrento” minkštų baldų galėsite kokybiškai pailsėti ir gera nuotaika Jums bus garantuota. Minkšti baldai gaminami naudojant kokybiškas medžiagas, todėl sofa džiugins ne tik savo gražiu, bet ir funkcionalumu.

Elegantiškas svetainės baldų komplektas ,,Zorrento” gali būti komplektuojamas iš kelių dalių – trivietės sofos, dvivietės sofos, fotelio  arba galite rinktis minkštą kampą.

  • Trys kampų tipai – Open End, 3 Div Maxi ir 3 Div  leis kiekvienam išsirinkti pagal savo skonį;
  • Išsirinkite norimą kojelių spalvą;
  • Platus spalvų pasirinkimas;
  • Galima kombinuoti spalvas.

Šie minkšti baldai priskiriami modulinių baldų kategorijai – juos galite komplektuoti pagal Jums reikiamus matmenis ir norimą dizainą. Daugiau informacijos apie modulinius baldų ir jų komplektavimą rasite straipsnyje ,,Moduliniai svetainės baldai“. Kreipkitės į mus ir mes pagal Jūsų pateiktus matmenis sudėliosime modulius taip, kad jie pilnai atitiktų Jūsų poreikius.

Šį modelį galite apžiūrėti mūsų salone, esančiame – Naugarduko g. 57, Vilniuje, prekybos centre Dubingiai, antrame aukšte.

Susisiekite

Telefonu: +370 636 82232
El. paštu: pardavimai@lovaplius.lt

Laukiame Jūsų savo salone:
Naugarduko g. 57, Vilnius

Darbo laikas
I - V - 10.00 - 19.00 val.
VI - 10.00 - 16.00 val.