Karališkas Tigras–  tai komfortiško miego garantas!

Čiužinys gaminamas iš dviejų sluoksnių. Pirmas sluoksnis iš 5 cm viskoelastinio putų poliuretano VitaRest® , kuris reguodamas į temperatūrą ir svorį puikiai prisitaiko prie kūno formų, suteikia komfortiškumą, atpalaiduoja raumenis, mažina stresą. Viskoelastas – prisitaikanti prie kūno bei spaudimą mažinanti medžiaga dėl savo unikalių savybių užtikrina ženkliai mažesnį spaudimą sunkiausioms kūno vietoms. Viskoelastinis putų poliuretanas į save sugeria žmogaus kūno svorį, todėl ant čiužinio atsigulęs žmogus tarsi atsiduria nesvarumo būsenoje, atsipalaiduoja ir pasineria į ramų, niekieno netrikdomą miegą. Antrasis sluoksnis – TIGER touch® putų poliuretano naudojamas atramai, suteikia dar daugiau komforto. TIGER touch® porolono atviros poros užtikrina gerą oro pralaidumą bei kūno šilumos absorbciją, visa tai mažina prakaitavimą.  Čiužinio sudėtinių sluoksnių SAG rodiklis − 2,9. Šis komforto rodiklis yra didesnis nei latekso.  Gaminys pralaidus orui, turintis amortizacinį efektą.

  • Atpalaiduoja įsitempusius raumenis
  • 5 cm sluoksnio viskoelastinė medžiaga (memory foam) tobulai prisitaiko prie kūno, todėl  nugara ir stuburas visada išlieka taisyklingoje padėtyje
  • Žemiau esantis TIGER touch® sluoksnis suteikia optimalią atramą kūnui
  • Reaguoja į kūno temperatūrą, todėl dar geriau prisitaiko prie kūno linijų
  • Čiužinys dvipusis, viena pusė minkšta, kita vidutinio kietumo
  • Tinka alergiškiems žmonėms
  • Nuimamas ir skalbiamas užvalkalas iš putlios ir minkštos medžiagos.
  • Čiužinio pagrindas itin laidus orui!

TIGER touch® porolonas priskiriamas aukščiausiai komforto gaminių klasei. 

Optimalus SAG rodiklis yra 2,8 − 3.  TIGER touch® SAG rodiklis − 2,9

TIGER touch® porolonas pasižymi savo išskirtiniu spalvų deriniu, kurios primena tigro kailio raštą. Dėl šių savybių porolonas tapo patrauklus ir lengvai atpažįstamas. Tokio spalvų derinio porolono, dar nėra pristatęs nė vienas Europos gamintojas.

TIGER touch® porolonas pagamintas MDI pagrindu, todėl turi mažiau lakių organinių junginių ir atitinka „Oeko-Tex“ standarto reikalavimus.

TIGER touch® patikimas, patvarus ir ilgaamžis

FIRA (Furniture Industry Research Association) atliktas suspaudimo testas parodė, kad TIGER touch® putų poliuretanas po 80 tūkstančių suspaudimų išlieka Very Severe klasės, o po dvigubo testo – 160 tūkstančių suspaudimų – Severe klasės.

Mūsų patirtis ir atliekami testai rodo, kad atsižvelgiant į mūsų rekomendacijas, teisingai parinktas ir naudojamas TIGER touch® porolonas, pagrindines savybes ir aukštą komforto lygį išlaiko ne mažiau 8−9 metų.

Rodiklio pavadinimasKietumo praradimasStorio praradimasKlasėBandymo metodas
Po 80 000

suspaudimų

13%2%Very severeISO 3385: 1995 (E)
Po 160 000

suspaudimų

21%2%SevereISO 3385: 1995 (E)

Very Severe fatigue klasė reiškia, kad TIGER touch® gali būti naudojamas intensyvaus naudojimo gaminių gamyboje.