Zalia, moderni, dviviete sofa Smogen interjere

Internete galima rasti daugybę įspūdingų svetainės interjero pavyzdžių, prisiskaityti pamokymų, kaip susikurti svajonių svetainę, tačiau dažnai trūkta išties praktiškų patarimų, kaip išsirinkti svetainės baldus, kurie ne tik džiugintų akį, bet ir būtų funkcionalūs bei derėtų net ir nedideliame bute. Kad būtų lengviau paruošėme Jums trumpą atmintinę.

Svetainės baldų vaidmuo Jūsų namuose

Svetainėje esantys baldai yra tie baldai, kuriuos dažniausiai mato svečiai. Juk nesivedate jų į vaiko kambarį ar miegamąjį. Dėl to mąstykite apie svetainę kaip apie reprezentacinę vietą, kuri turi atskleisti jūsų šeimos charakterį, požiūrį ir gyvenimo vertybes. Pavyzdžiui, modernūs odiniai minkšti kampai svečiams sufleruoja, kad namų šeimininkas mėgsta komfortą, šiuolaikinį interjero stilių, antikvariniai baldai byloja apie nostalgiją seniems laikams ir meilę klasikinei prabangai. Tad svetainės baldų pasirinkimas yra kiekvieno žmogaus apsisprendimas, svečiam išduodantis šeimininko skonį.
Minkštieji baldai su miegamu mechanizmu

Pilka, klasikine, sofa Preston su miegama vieta

Kitas momentas yra minkštųjų baldų funkcionalumas ir galimybė paversti juos lovomis svečiams. Dažniausiai minkštieji baldai su miegamu mechanizmu būna ne tokie patogūs kaip be miegamojo mechanizmo, taip pat jie būna kietesni. Prieš pirkdami minkštą baldą su miegamu mechanizmu  gerai įvertinkite kaip dažnai mechanizmas bus naudojamas ir kas Jums svarbiau – lova svečiams, ar Jūsų pačių patogumas. Atminkite, jie bus jūsų namų svečiai, todėl įtikti jiems neprivalote. Geriau įtikite sau ir prieš pirkdami baldus, gerai pagalvokite – „ar man taip bus patogu ir naudinga“. Tai vienas iš svarbiausių kriterijų, pagal kuriuos rinkitės visus minkštuosius baldus.

Svetainės baldų matmenys

Renkantis sofą ar minkštą kampa yra svarbu gerai apskaičiuoti kaip jis sumažins jūsų namų erdvę. Nuo vieno baldo iki kito turi būti mažiausiai 1 metras praėjimui, priešingu atveju kils įvairių nepatogumų.  Kad būtų lengviau išsimatuoti vietą kurioje stovės baldai ir įsivaizduoti kaip tai atrodys, rekomenduojame ant grindų išdėlioti laikraščius pagal tai kokio matmens baldą planuojate statyti. Taip susidarysite prminį įspūdį ar baldas nebus per didelis ir ar bus patogu pro ji praeiti. Tai vienas iš svarbiausių kriterijų, pagal kuriuos rinkitės visus minkštuosius baldus.

Baldų kokybė svarbiausia!

Minkštų baldų gamintojai kartais mėgsta pagudrauti, todėl net jei baldo išvaizda atrodo patraukliai nepamirškite patikrinti, kaip jis atrodo iš vidaus ir pasidomėkite iš ko jis pagamintas. Gamintojai tokiu būdu mėgina sužaisti emocijomis: gražus baldas ir maža kaina paperka daugelį. Tačiau kokybiški baldai tarnauja nepalyginamai ilgiau, todėl žavėtis pigia pasiūla ir pirkti tik dėl geros kainos finansiškai neapsimoka. Kokia išeitis, jei nerandate gražaus ir kokybiško baldo? Jį galite užsakyti per Lova Plius internetinę sistemą, kurioje rasite patogius pasirinkimus, arba galite atvykti į saloną Savanorių pr. 180, Vilniuje ir įvertinti kokybę.

Patarimus galima žarstyti į kairę ir dešinę, tačiau nepamirškite rinkdamiesi baldus atkreipti dėmesį į proporcijas, funkcionalumą ir kokybę. Visus mūsų parduodamus minkštus baldus galite peržiūrėti kategorijoje minkšti baldai.