Namuose turintiems mažai vietos dažniausiai tikru galvos skausmu tampa minkšti baldai, kurie ne tik atitiktų stiliaus poreikį, bet ir būtų praktiški. Tokiu atveju dažniausiai ieškoma sofos-lovos, kuri atrodytų stilingai ir būtų patogi. Kad paieškos neužsitęstų siūlome atkreipti dėmesį į mūsų siūloma sofą-lovą Aldo, kuri turi viska ko ieškote!

zalia, moderni sofa-lova Aldo

Skandinaviško stiliaus sofa Aldo atrodo išties įspūdingai – minkštos pagalvės dekoruotos sagomis pagyvina sofos dizainą, o grakščios medinės kojelės suteikia sofai lengvumo, o kambariui erdvės pojūtį. Madingas ir elegantiškas sofos-lovos dizainas namams suteiks prabangos, o Jums patogumo.  Dėka gamyboje naudojamų aukščiausios kokybės medžiagų sofa bus patogi tiek leidžiant laiką prie televizoriaus, tiek ir susirinkus didesnei draugų kompanijai.

zalios, modernios sofos-lovos Aldo miegamas mechanizmas

Sofa Aldo gali būti ir tikra Jūsų poilsio oaze – dieną ši sofa bus puiki vieta visai šeimai susėsti po visų darbų, o vakare sofa lengvai transformuosite į lovą. Patogus įmontuotas mechanizmas leis sofa vienu lengvu judesiu paversti į dvigulę lovą. Ir visai nesvarbu ar miegamas mechanizmas bus naudojamas tik užsukus svečiams, ar kasdieniam naudojimui, kadangi sofos užpildas leis įsipatoginti net ir išrankiausiam ,,miego ekspertui‘‘. Taip pat čia rasite ir įmontuotą patalynės dėžę, kuri savo funkcionalumu tikrai pasitarnaus kiekvienam.

Sofos-lovos Aldo dizainas yra nepakartojamas, o funkcionalumas pranokstantis visus lūkesčius, tad savo namuose maksimaliai išpildysite visas svetainės funkcijas ir Jums nebereikės ieškoti  alternatyvų, kaip erdvę išnaudoti kuo tobuliau.

Visas mūsų parduodamas sofas-lovas galite peržiūrėti kategorijoje sofos-lovos.