Įsirenginėjate nuosavus namus ir patinkantis svetainės baldas yra žymiai didesnis nei Jums reikia? O galbūt atvirkščiai, norėtumėte, kad jis būtų kur kas didesnis? Tuomet galime Jums pasiūlyti susikomplektuoti sau patinkančia sofą ar minkštą kampa iš atskirų modulių.

Modulinių baldų principas yra gan paprastas, tai atskirų, skirtingų dydžių svetainės baldų detalių komplektavimas, ko pasekoje svetainės baldai gali būti pritaikomi bet kokio išplanavimo patalpose, ne tik standartiniuose būstuose, tačiau ir kompaktiškose erdvėse. Keletas sudėtinių dalių ir sukursite išskirtinį sprendimą, idealiai atitinkantį jūsų poreikius. Rinkitės iš sėdimųjų dalių, tinkamų miegoti, su įvairių dydžių atkaltėmis, porankiais, arba be papildomų funkcijų – kiekviena dalis sukurta taip, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas ir, kad baldas būtų tinkamas konkrečiai Jums.

Pilkas, klasikinis minkstas kampas Adriana

Moduliniai baldai gali būti pritaikomi ne tik reikiamam matmeniui, bet tuo pačių jie gali būti ir Jums reikiamos formos – tiek L formos, tiek ir U formos. U formos minkšti baldai išsiskiria savo patogumu, kadangi jie turi dvi šezlongines dalis ir ant jų gali susėsti žymiai daugiau svečių, nei ant įprasto L formos minkšto kampo. Taip pat, toks minkštas kampas puiki vieta norint išsitiesti po sunkios dienos. Žinoma, U formos minkšti kampai yra pranašesni ir patogesni, tačiau verta atkreipti dėmesį ir į tai, kad jie užima daugiau vietos ir yra platesni nei įprastiniai minkšti kampai.

Kaip žinoti ar baldas kurį išsirinkote yra modulinis ir jį galima pritaikyti konkrečiai Jūsų poreikiams? Ar baldas modulinis sužinosite atkreipę dėmesį į prekės aprašymą – jame pažymėjome informaciją ar baldas yra modulinis ir gali būti kombinuojamas. Kreipkitės į mus ir mes pagal Jūsų pateiktus matmenys sudėliosime modulius taip, kad jie pilnai atitiktų Jūsų poreikius. Tuomet tiesiog galėsite būti tikras, kad įsigijote tikrai derančius baldus, kurie padės jūsų svetainei atrodyti puikiai.

LovaPlius komanda pasiruošusi realizuoti, bet kokio sudėtingumo projektus Jūsų namų svetainei. Didelė spalvų bei medžiagų įvairovė padės kuo tiksliau įgyvendinti Jūsų individualų projektą. Šiuolaikinės technologijos, kokybiškos medžiagos bei sistemos užtikrins Jūsų baldų patikimumą ir komfortą.

Visus mūsų parduodamus minkštus baldus galite peržiūrėti kategorijoje moduliniai baldai.