Turbūt net neverta sakyti, kad minkšti baldai yra skirti jūsų patogiam sėdėjimui ar gulėjimui. Nusipirkę minkštą sofą, turbūt ne vieną vakarą praleisite drybsodami prie televizoriaus arba skaitydami knygą. Taip pat sofa tampa nepamainoma kai užsuka svečiai. Todėl rinktis svetainės baldus reikia atsakingai.

Štai ką reiktų įvertinti tam, kad pasirinktumėte geriausią, tinkamiausią variantą būtent Jums!

Renkantis minkštus baldus, reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Pirmiausia renkamasi, žinoma, pagal savo skonį: baldo dizainas ir gobeleno spalva turi būti maloni jūsų akiai. Gobelenas, kuriuo yra aptraukti minkšti kampai ar kiti minkšti baldai, taip pat turi būti kokybiškas – kitaip kas porą metų turėsite mokėtų už baldų pervilkimą.

Rudas, modernus kampas Salsa

Svarbiausia patogumas! Nusipirkę minkštą sofą, turbūt ne vieną vakarą praleisite drybsodami prie televizoriaus arba skaitydami knygą. Vadinasi, komfortabilumas turi būti patikrintas dar gerokai prieš perkant – nebijokite net baldų centre atsigulti, patogiai išsitiesti ar tiesiog sėdėti ant baldo taip, kaip tai darytumėte namie. Gal atrodys ir keista, bet kaip kitaip įsitikinsite, jog baldas tikrai patogus?

Atkreipkite dėmesį ir į  stangrumą. Baldų stangrumas ar minkštumas lemia ne tik jų komfortą, bet ir išvaizdą. Minkšti baldai su stangresnėmis-kietesnėmis pagalvėmis visuomet atrodo tvarkingiau, mažiau glamžosi jų gobelenas ar oda, tačiau jie gali būti mažiau patogūs ir ne tokie jaukūs. Kartais jų išvaizda namams gali būti per daug formali, bet tai skonio reikalas.

Neverta pamiršti ir baldo funkcionalumo bei užimamos vietos. Norėdami sutaupyti erdvės savo namuose vietoj senų gerų įprastų lovų rinkites sofas – lovas. Pagrindinis argumentas – suskleidus sofą-lovą kambaryje atsiranda daugiau erdvės. Dienos metu ant sofos galima patogiai atsisėsti ir žiūrėti televizorių, pasodinti svečius ar patogiai įsitaisius su nešiojamu kompiuteriu ir naršyti internete, o vakare šis baldas pasitarnauja kaip miegama vieta Jums ar Jūsų svečiams.

Būtinai išmatuokite ir kiek erdvės kambaryje yra sofos lovos atsidarymui, mechanizmui. Priklausomai nuo to, kiek vietos yra priešais sieną, atitinkamai galėsite pasirinkti ir tinkamiausią sofos lovos atsidarymo mechanizmą. Nuo vieno baldo iki kito turi būti mažiausiai 1 metras praėjimui, priešingu atveju kils įvairių nepatogumų.

Žalia, moderni, sofa-lova Malaga

Taip pat, prieš įsigyjant sofa-lovą, vertėtų atkreipti dėmesį ir į į konstrukcijos tvirtumą ir medžiagos kokybiškumą. Atkreipkite dėmesį, ar baldo konstrukcija pagaminta iš natūralaus medžio, ar plokštės, nes pastaroji yra stipri, tačiau yra linkusi skilti ir lūžti. Taip pat sofos-lovos išlankstymo mechanizmas privalo būti tvirtas, gana stangrus, bet tuo pačiu atsidaryti paprastai, be ypatingų jėgos pastangų. Lygiai taip pat turi ir susidėti atgal. Atsigulus ant sofos lovos čiužinio po juo neturite jausti lovos rėmo.

Tokie paprasti patarimai padeda pajausti tikrą baldo kokybę ir neprašauti pro šalį renkantis baldus, o ir visapusiškas Jūsų komfortas visuomet svarbiausia. Visus mūsų parduodamas sofas-lovas galite peržiūrėti kategorijoje Minkšti baldai.