Lovų, čiužinių ir svetainės baldų akcijos

/Lovų, čiužinių ir svetainės baldų akcijos
Lovų, čiužinių ir svetainės baldų akcijos 2018-07-02T11:30:45+00:00

Dvigulės ir viengulės lovos

Kiekvieną mėnesį kai kuriems lovų modeliams taikome papildomas nuolaidas. Tik šį mėnesį dvigulei lovai Bangkok taikoma  50 eurų nuolaida! Išskirtinio dizaino lova gali papuošti Jūsų miegamąjį. Jeigu Jus norite klasikinio dizaino lovos su patalynės dėže –  šį mėnesį lovai Boston taikoma papildoma 60 eurų nuolaida. O mūsų vienai populiariausiai lovai Nica Mini taikoma 100 eurų nuolaida. Kai kurias mūsų parduodamas lovas galite apžiūrėti mūsų salone Vilniuje! Jeigu Jums reikia konsultacijos susisiekite su mumis telefonu +370 636 82232 arba elektroniniu paštu [email protected]
Visą mūsų dvigulių ir viengulių lovų pasirinkimą galite peržiūrėti kategorijoje lovos.

Čiužiniai

Kiekvieną mėnesį bendradarbiaudami su čiužinių gamintojais Auraplus ir Vegas stengiamės pasiūlyti savo klientams nuolaidas, kurių dėka kiekvienas atrastų norimą čiužinį už patrauklią kainą. Šį mėnesį pritaikysime 10% nuolaidą standartinių matmenų čiužiniams nurodytiems apačioje. Kai kuriuos iš šių čiužinių galite išbandyti mūsų salone Vilniuje, Naugarduko g. 57. Salone suteiksime Jums išsamią konsultaciją ir padėsime išsirinkti tinkamą čiužinį, kuriuo galėsite džiaugtis ilgus metus.
Visus mūsų čiužinius galite peržiūrėti kategorijoje čiužiniai.

Minkšti baldai

Nuo 2017 m. pradėjome bendradarbiauti ir su minkštų baldų gamintojais, kurie gamina minkštus baldus namams ir biurams. Šiuo metu prekiaujame kokybiškais Lietuvoje ir Estijoje pagamintais baldais. Kartu su partneriais dirbame ir stengiamės pasiūlyti akcijų, kurių metu mūsų klientai galėtų įsigyti norimus baldus pigiau. Nepraleiskite progos įsigyti minkštą kampą, sofą ar kitą baldą geriausia kaina.
Visas mūsų turimas sofas, sofas-lovas, minkštų baldų komplektus ir minkštus kampus galite peržiūrėti kategorijoje minkšti baldai.

Ekspozicinės prekės

Mūsų ekspozicijoje esančias prekes galite įsigyti iš karto ir džiaugtis jomis jau tą patį vakarą. Visą šį mėnesį ekspozicinėms lovom taikoma nuo 5% iki 20% nuolaida.Tad jeigu Jums reikia lovos ar čiužinio dabar ir negalite laukti kol pagaminsime, galite atvykti ir įsigyti mūsų salone Vilniuje, Naugarduko g. 57 ir jau tą patį vakarą galėsite įsitaisyti naujoje lovoje ar prigulti ant naujo čiužinio ir pailsėti.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Sutikimą galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Informacija apie slapukus.
Sutinku